PURTICI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PURTICI

Z E P A
 
PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Zimic Hanka

Go down 
AutorPoruka
sulejman




Broj postova : 81
Registration date : 2008-07-27

Zimic Hanka Empty
KomentarNaslov komentara: Zimic Hanka   Zimic Hanka Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 11:50 pm

Posjetio sam Sulju kada je izašao iz bolnice. Nisam mu govorio da ću pripremati ovaj prilog, da ga ne opterećujem. Prilog sam pripremio sa Hankom i unucima koji su kod nje. Očekivao sam mnogo gore stanje. Kako to uvijek biva, u svakoj nesreći ima sreće. Ovom prilikom sreća se zove Hanka, koja je neočekivano prisebna i hrabra.



Žao mi je a i stid me je, kao i svih ljudi sa našeg kraja, za ono što se desilo Sulji.

Zimic Hanka Slikecavciciisrebrenica127

Sve obaveze vodjenja domaćinstva su sada pale na Hanku. Koliko sam vidio obavlja to uspješno. Najbolji razgovor su joj unučadi.

Zimic Hanka Slikecavciciisrebrenica126

Unučadi najviše vole da sa nenom beru jagode. A ima ih dosta.

Zimic Hanka Slikecavciciisrebrenica128

Razgovarao sam sa Hankom obilazeći lijepo uređeno dvorište. Unučadi se nisu od nje odvajala.

Zimic Hanka Slikecavciciisrebrenica129

Nije se Hanka ni našto žalila. Rekla mi je da može obavljati sve poslove. Uvijek se vraćala na Suljinu nesreću ili sreću da je ostao živ. Pokazivala mi je sve što je Suljo uradio. Posebno je isticala njegovu pažnju prema unučadima.

Zimic Hanka Slikecavciciisrebrenica130

[size=18]Hrabra je Hanka. Neobično vrijedna i prisebna. Čini dosta da ovu tragediju što lakše prebrode njena djeca i unuci.
Ohrabren sam Hankinom prisebnošću. Znajući koliko je vrijedna, nadam se da će se ova nevjerovatna tragedija, koja je zadesila njenu porodicu dobro prebroditi.

Na vrh Go down
 
Zimic Hanka
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Svadba Damira i Vasvije Zimic
» Hajrudin Zimic
» Druzenje famelije Zimic
» Zimic Sejdalija Brko

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PURTICI :: POCETNA STRANICA :: ARHIVA-
Idi na: