PURTICI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PURTICI

Z E P A
 
PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Spomenik Avdi Palicu

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 355
Registration date : 2008-05-28

Spomenik Avdi Palicu Empty
KomentarNaslov komentara: Spomenik Avdi Palicu   Spomenik Avdi Palicu Icon_minitimeTue Nov 22, 2011 2:58 am

Prikupljen​a sredstva u Finskoj za spomenik Avdi Paliću

Halil Paraganlija -- Selam Hadzija!

Evo javljam se odmah nakon odrzanog druzenja bosanaca u ovom gradu a o kojem sam vas i ranije upoznao.
Naime sinoc 19.11.2011 Bosansko Kulturni Centar u Finskoj je odrzao jesensku skupstinu koja je trajala nesto manje od sat vremena.

Nakon toga smo imali druzenje uz bez alkoholno pice, cevape i dobar orkestar koi je dosao besplatno da se druzi sa nama iz drugog grada cak 600 kilom. dabi ucestvovao u ovom druzenju i samim tim pomogao da se sto vise okupi nasih bosanaca koi bi dali dobrovoljni prilog za izgradnju spomen obiljezja r.Avdi palicu.

Skup je prosao dobro s obzirom da u ovoj drzavi i nema mnogo bosanaca odziv je bio dobar.
Ukupni iznos prihoda je 2018,60 e.
Jacu da vidim sa predsjednistvom ovog BKC-a u Finskoj na koi nacin da izvrsimo uplatu na vas ziro racun,odnosno da vidimo na koi nacin je naj jeftinije uplatiti ova sredstva.
Mozete pogledati nekoliko fotografija i jedan video koi je postavljen na stranici BKC-a,samo gore za pretrazivanje upisite BKC u Finskoj.
Jacu da vam posaljem vise slika sa ovog skupa na vas e-mail u kracem roku,sadasam i ja malo u vecim obavezama imam preseljavanje u sledecem mjesecu.
Toliko za sada i javicu vam se uskoro i poslati ove slike.

Halil Mahsuz selam

Na vrh Go down
http://purtici.myrealboard.com/portal.htm
 
Spomenik Avdi Palicu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» spomenik sehidima na Lazama
» Spomenik sehidima u Buducin potoku

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PURTICI :: POCETNA STRANICA :: ARHIVA-
Idi na: