PURTICI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PURTICI

Z E P A
 
PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 HADZIJA HAMDIJA

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 355
Registration date : 2008-05-28

HADZIJA HAMDIJA Empty
KomentarNaslov komentara: HADZIJA HAMDIJA   HADZIJA HAMDIJA Icon_minitimeWed Nov 24, 2010 7:06 pm

HADZIJA HAMDIJA KARGA

Hadzi Hamdija Karga je rodjen u Vrataru-Zepa 1949 godine osnovnu skolu pohadjao u Vrataru i Zepi,kasnije posto nije mogao naci zaposlenje u svojoj regiji odlazi u susjednu republiku Hrvatsku grad Pulu,nalazi posao,kasnije dolazi zenidba, opet dolazi u svoj kraj da bi se ozenio i upoznaje svoju izabranicu Zibiju Zimic kcerku Age i Behije Zimic r.h. iz Purtica.Tokom svog braka ziveci u Puli dobivaju tri kcerke Fatima,Sabina i Medina koje se sretno udaju i osnivaju svoje porodice taka da Hadzi Hamdija i Hadzinica Zibijka imaju sedmoro unucadi..

HADZIJA HAMDIJA H16
Nakon izlaska u penziju Hamdije odlucuje da obavi Hadz,petu islamsku doznost,pa je tako ove godine i to uspio sa hajrom i hairli obaviti..

HADZIJA HAMDIJA H17
Hadzi Hamdija svojim trudom i zalaganjem obavljajuci islamske obavaze ,sad obavlja duznos mutevelije u Dzamiji u Puli..

HADZIJA HAMDIJA H18
Hadzi Hamdija je obavio Hadzsa putovanjem Od 09.11.2010god do 21.11.2010 godine.
HADZIJA HAMDIJA H19

HADZIJA HAMDIJA H12

HADZIJA HAMDIJA H13

HADZIJA HAMDIJA H15

HADZIJA HAMDIJA H8

HADZIJA HAMDIJA H10

HADZIJA HAMDIJA H11

HADZIJA HAMDIJA H4

HADZIJA HAMDIJA H5

HADZIJA HAMDIJA H6

HADZIJA HAMDIJA H7

Zepa svake godine dobije po nekoliko Hadzija,a ove godine im se pridruzio i nas dragi komsija Hadzi Hamdija...


Na vrh Go down
http://purtici.myrealboard.com/portal.htm
sulejman




Broj postova : 81
Registration date : 2008-07-27

HADZIJA HAMDIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HADZIJA HAMDIJA   HADZIJA HAMDIJA Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 12:56 am

Čestitam hadži Hamdiji na obavljenom Hadžu. Posebno sam impresioniran njegovom brigom oko odjoja djece. Njegovoj supruzi Zibiji, a mojoj rodici sa obje strane takođe čestitke. Da budete zdravi i veseli puno godina.
Ponosim se sa vama što ste iz rodnog kraja ponijeli ono što je vrijedno i što se poštuje, bez obzira gdje bili.
Na vrh Go down
Amo




Broj postova : 7
Registration date : 2010-09-16

HADZIJA HAMDIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HADZIJA HAMDIJA   HADZIJA HAMDIJA Icon_minitimeMon Jun 11, 2012 3:01 am

Selam alejkum

Moželi mi neko napisati ko je ovo sve na slikama. Znam Hamdiju i Zibiju. Na četvrtoj sliki je Sabina. Ostale neznam.

Hvala
Na vrh Go down
Sponsored content





HADZIJA HAMDIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HADZIJA HAMDIJA   HADZIJA HAMDIJA Icon_minitime

Na vrh Go down
 
HADZIJA HAMDIJA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Karga Hamdija i Zibija

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PURTICI :: POCETNA STRANICA :: ARHIVA-
Idi na: