PURTICI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PURTICI

Z E P A
 
PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Hari se sa "Srećom" vraća na Vratnik

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 355
Registration date : 2008-05-28

Hari se sa "Srećom" vraća na Vratnik Empty
KomentarNaslov komentara: Hari se sa "Srećom" vraća na Vratnik   Hari se sa "Srećom" vraća na Vratnik Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 4:35 pm

Hari se sa "Srećom" vraća na Vratnik

Zvanična promocija albuma u četvrtak u Domu kulture...
06.07.2009. 15:15
Nakon što se prošle sedmice u prodaji našla njegova "Sreća", album Harija Mata Harija imali su priliku kupiti i fanovi s kojima se naša zvijezda družila u subotu pred Katedralom u Sarajevu.

Hari je potpisivao omote CD-ova, što je izazvalo veliko interesiranje prolaznika, a 50 pripadnica ljepšeg spola koje su imale tu sreću da se zovu Azra, baš kako glasi naziv jedne od pjesama s njegovog novog albuma, dobilo je "Sreću" na poklon.

Prema podacima "Hayat produkcije", pod čijom je markicom izašao album, za nepuni sat pred Katedralom je rasprodato više od 600 nosača zvuka.

- Iznenađenje koje smo pripremili slučajnim prolaznicima preraslo je u lijepo druženje. Nije predugo trajalo i uživao sam fotografirajući se s fanovima - kazao je Hari Varešanović.

Sljedeće što priprema Hari Mata Hari jeste zvanična promocija novog albuma, koja će biti održana u četvrtak u Domu kulture na Vratniku, gdje je Varešanović prvi put javno zapjevao davne 1971. godine.

- Tada su nastupali "Dubrovački trubaduri" i ja sam kao desetogodišnjak otpjevao pjesmu "Zašto da uzmem nju". Radio sam promocije u pozorištima i raznim drugim mjestima, ali sada je vrijeme da se vratim svojim korijenima. Promocija koju ću održati pred skoro 500 zvanica bit će radna i na neki način gledat ću da se odužim svima koji su rad na mom novom albumu pratili od početka - istakao je Varešanović.
Na vrh Go down
http://purtici.myrealboard.com/portal.htm
 
Hari se sa "Srećom" vraća na Vratnik
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Al-Zaidi: "Nisam se izvinio Bushu"
» ""Jedna divna prica,,,,,,

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PURTICI :: R A Z N O-
Idi na: